Bez przegranej w stolicy powiatu08.10.2019r.
Na "Orliku" przy człuchowskim OSiR-ze kończyli jesienną część rywalizacji w klasie okręgowej juniorzy E1 (rocznik 2009 i młodsi). Podopieczni Dariusza Piekarskiego zebrali pochlebne opinie, bo w trzech spotkaniach nie zaznali goryczy porażki i potwierdzili tym samym drugą pozycję w tabeli na koniec roku.

Szczególnie cenne wydaje się być polubowne rozstrzygnięcie z JFA Przechlewo. Debrznianie dość długo prowadzili po golu Aleksa Czyżykowskiego 1:0, rywale doprowadzili później do remisu, na finiszu różnie mogło się to potoczyć, ale koniec końców emkaesiacy jako jedyni urwali punkciki zdecydowanemu liderowi zestawienia. Z Kolejarzem Chojnice nasi piłkarze poradzili sobie, triumfując zasłużenie 2:0 po dwóch bramkach Antoniego Sadowskiego. Zacięty był także mecz z Piastem Człuchów, który zremisowaliśmy 1:1. Team z ul. Sportowej miał inicjatywę, wygrywał 1:0 po wykorzystaniu rzutu karnego przez Jakuba Jaśkiewicza, ale musieliśmy zadowolić się podziałem punktów.

Zamknęliśmy tę odsłonę kampanii 2019/2020. Dziękujemy wszystkim, którzy byli blisko drużyny MKS-u przez minione tygodnie, na następne ligowe emocje poczekamy do wiosny przyszłego roku.

Rezultaty meczów i zdobywcy goli dla MKS-u:

Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 0:0
JFA Przechlewo- MKS Debrzno 1:1 (A. Czyżykowski)
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 0:2 (Sadowski 2)
Piast Człuchów- JFA Przechlewo 0:8
JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 7:0
MKS Debrzno- Piast Człuchów 1:1 (Jaśkiewicz)

MKS: Białek, A. Czyżykowski, Jaśkiewicz, Kaczor, Kalla, Karbownik, F. Lange, Pazdzioch, Sadowski, Szyszka