Dobry występ w Wyczechach07.10.2019r.
Dwa zwycięstwa i dwie porażki to plon trzeciego turnieju ligowego juniorów F1 (rocznik 2011 i młodsi) w wykonaniu małych emakesiaków. Zespół Norberta Muchy bardzo dzielnie walczył na boisku w Wyczechach, dzięki czemu w jesiennej fazie zmagań "rzutem na taśmę" zajęliśmy ostatecznie trzecią lokatę.

Czerwono-niebiescy na wstępie pokonali Piasta Człuchów 5:0. Skutecznością błysnął świetnie dysponowany Aleks Czyżykowski, gola zdobył także Antoni Litwiniuk. Drugi mecz to również wygrana, tym razem z Czarnymi Czarne 2:0. Ponownie do siatki bramki rywali trafił i to dwukrotnie A. Czyżykowski. W spotkaniu z gospodarzem i najsilniejszą drużyną grupy Sokołem Wyczechy ulegliśmy 0:4, podobnie jak w potyczce kończącej niedzielne zawody, z Kolejarzem Chojnice. W tym przypadku po wyrównanej grze przeciwnicy zdołali uzyskać jedyną bramkę.

Podziękowania dla Rodziców, którzy jak zwykle w sporej grupie stawili się na ligowej imprezie.

Wyniki spotkań i strzelcy bramek dla MKS-u:

Sokół Wyczechy- Piast Człuchów 3:1
Czarni Czarne- Kolejarz Chojnice 0:2
Piast Człuchów- MKS Debrzno 0:5 (A. Czyżykowski 4, Litwiniuk)
Kolejarz Chojnice- Sokół Wyczechy 0:2
MKS Debrzno- Czarni Czarne 2:0 (A. Czyżykowski 2)
Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 0:3
Sokół Wyczechy- MKS Debrzno 4:0
Piast Człuchów- Czarni Czarne 1:1
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 1:0
Czarni Czarne- Sokół Wyczechy 0:4

MKS: J. Bielecki, Bieszczad, A. Czyżykowski, Goryl, Kiestrzyn, Litwiniuk, Osięglewski, Wasyłyk