W IV rundzie z rezerwami Bytovii20.09.2019r.
Po wyeliminowaniu przez MKS Myśliwca Tuchomie team Bytovii II Bytów będzie następnym przeciwnikiem czerwono-niebieskich! IV rundę Pucharu Polski na szczeblu podokręgu słupskiego zaplanowano na środę 2 października 2019 r. o godz.15.30, a spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim w Debrznie. Tak zadecydował los w trakcie wczorajszego posiedzenia Komisji ds. Rozgrywek w Słupsku.

W przeszłości, niemal równe dziewięć lat temu, a dokładnie 29 września 2010 r. obydwie ekipy także rywalizowały na pucharowym szlaku i również gospodarzem zawodów byli debrznianie. Wtedy Bytovia II zwyciężyła 3:0, zdobywając wszystkie gole w... końcowych sześciu minutach gry. Teraz liczymy na dużo lepszy, korzystny rezultat dla emkaesiaków. Nie ma co ukrywać, że ogromnym udogodnieniem dla zespołu Sławomira Słonki w porównaniu z wizytą w Tuchomiu, w obliczu potyczki wyznaczonej w środku tygodnia jest to, iż możemy być jej gospodarzem. Znacznie ułatwi to skompletowanie składu. Drugi "garnitur" drugoligowca ugościmy nad Debrzynką dwukrotnie w ciągu paru tygodni, gdyż ponownie zmierzymy się z tą drużyną u siebie, ale już o ligowe punkty, w sobotę 26 października.

Przedwczoraj (i w jednym przypadku trzy dni temu) odpadło wielu reprezentantów klasy okręgowej (Chrobry Charbrowo, Piast Człuchów, Jantaria Pobłocie, Zawisza Borzytuchom, GTS Czarna Dąbrówka, Barton Barcino, Kaszubia Studzienice, Echo Biesowice i Myśliwiec Tuchomie), a jedna konfrontacja (Karol Pęplino- Sparta Sycewice) odbędzie się dopiero 24 września. Niesamowity przebieg miał mecz Kolegium Sędziów Słupsk- Chrobry, w którym goście prowadzili już 6:2 (sic!), aby roztrwonić tę bardzo dużą przewagę i ostatecznie ulec "sprawiedliwym" w rzutach karnych...

W czwartej rundzie, oprócz zwycięzców z poprzedniej fazy, obejrzymy też dwóch spadkowiczów z IV ligi (Anioły Garczegorze i Bytovia II) oraz obecnie grających w tej klasie przedstawicieli ziemi słupskiej (Lipniczanka Lipnica, Jantar Ustka, Pogoń Lębork i Gryf Słupsk).

Wyniki III rundy:

Kolegium Sędziów Słupsk- Chrobry Charbrowo 9:9 karne 5:4
Kaszubia II Studzienice- Piast Człuchów 1:0
KS Damnica- Jantaria Pobłocie 3:2
Granit Kończewo- Zawisza Borzytuchom 5:2
Słupia Kobylnica- GTS Czarna Dąbrówka 11:3
Stal Jezierzyce- Barton Barcino 5:1
Sokół Wyczechy- Kaszubia Studzienice 6:1
Karol Pęplino- Sparta Sycewice (24.09.2019 r.)
Start Miastko- Echo Biesowice 4:2
Myśliwiec Tuchomie- MKS Debrzno 1:1 karne 3:5

IV runda- 2 października 2019 r. (środa) godz.15.30

Kolegium Sędziów Słupsk- Jantar Ustka (01.10.2019 r.)
Stal Jezierzyce- Karol Pęplino/Sparta Sycewice
KS Damnica- Pogoń Lębork