Sponsor okręgówki ten sam, Marba-Sport znowu wesprze kluby19.09.2019r.
163 kluby IV ligi, klasy okręgowej, klasy A oraz dodatkowo (to nowość) III ligi kobiet zrzeszone w Pomorskim Związku Piłki Nożnej otrzymają pomoc w w postaci gratisowego sprzętu od firmy Marba Sport (producenta i dystrybutora szerokiej gamy artykułów sportowych, a poza tym właściciela sklepu piłkarskiego no10.pl), kolejny raz kooperującej z wojewódzką centralą futbolową. Umowa została przedłużona na sezon 2019/2020 i obejmuje ponadto, tak jak przed rokiem, indywidualne nagrody dla królów strzelców na każdym z wymienionych wyżej poziomów rozgrywek.

W przypadku naszego klubu, dzięki wsparciu darczyńcy, zyskamy sprzęt o wartości 1000 złotych. Każda tego typu informacja jest powodem do radości, zatem z przyjemnością ją odnotowujemy.