Debiut pełen wrażeń09.09.2019r.
Na Orliku w Czarnem wczoraj miał miejsce ligowy debiut zespołu rocznika 2011 (i młodsi). Drużyna prowadzona przez Norberta Muchę zdobywała tam pierwsze szlify w rywalizacji z innymi zespołami. Emocji było mnóstwo, zaangażowanie zawodników i kibicujących im (w komplecie!) Rodziców przeogromne. Brawa dla wszystkich za ambitną postawę i walkę o jak najlepsze wyniki, o każdą bramkę, sprawiającą tak dużo radości... Warto przy tym odnotować, że w składzie czerwono-niebieskich znalazły się aż cztery dziewczynki: Lena Kiestrzyn, Marcelina Obarzanek, Amelia Wasyłyk i Lena Wegner!

Z kronikarskiej powinności dodajmy, że mali emkaesiacy zajęli trzecią lokatę wśród pięciu ekip, wyprzedzając Czarnych Czarne i Piasta Człuchów, z kolei wyżej uplasowały się teamy Kolejarza Chojnice i Sokoła Wyczechy. Każdy turniej to zysk na przyszłość dla młodziutkich kandydatów na piłkarzy. Druga w tej rundzie impreza juniorów F1 odbędzie się na naszym obiekcie w Debrznie w sobotę 21 września o godz.11.00. Już teraz zapraszamy!

Rezultaty meczów i strzelcy bramek dla MKS-u:

MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 0:1
Czarni Czarne- Piast Człuchów 1:1
Kolejarz Chojnice- Sokół Wyczechy 1:0
Piast Człuchów- MKS Debrzno 1:1 (Bieszczad)
Kolejarz Chojnice- Czarni Czarne 1:1
MKS Debrzno- Sokół Wyczechy 0:4
Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 0:3
Czarni Czarne- MKS Debrzno 0:1 (Litwiniuk)
Sokół Wyczechy- Piast Człuchów 3:0
Sokół Wyczechy- Czarni Czarne 2:1

MKS: J. Bielecki, Bieszczad, Błażyński, Goryl, Kiestrzyn, Krzemiński, Laskowski, Litwiniuk, Obarzanek, Osięglewski, Wasyłyk, Wegner