Krystian Paciorek wrócił do Debrzna27.08.2019r.
Od sześciu dni na liście zgłoszeń w ekipie seniorów MKS-u Debrzno na sezon 2019/2020 widnieje nowe (stare) nazwisko. Po pięcioletnim pobycie w Piaście Człuchów ponownie zawodnikiem naszego klubu został Krystian Paciorek. "Pacior" jest bardzo dobrze znany kibicom w Grodzie Dzika, ponieważ w przeszłości z powodzeniem reprezentował barwy czerwono-niebieskie.

Ogółem w okresie 8 marca 2009 r. - 13 lipca 2014 r. zagrał w 129 oficjalnych meczach teamu znad Debrzynki. Ten ostatni występ wiązał się akurat z otwarciem zmodernizowanego Stadionu Miejskiego i okolicznościowym spotkaniem z I-ligową Chojniczanką Chojnice. Golkiper wkrótce odszedł do zespołu z rodzinnego miasta, gdzie później przez pięć sezonów regularnie stawał między słupkami w meczach mistrzowskich, w tym m.in. wielokrotnie w konfrontacjach derbowych z MKS-em.

Krystian był już z drużyną debrzneńską w Studzienicach, pełniąc rolę rezerwowego bramkarza w ligowym starciu z Kaszubią. Cieszymy się z powrotu doświadczonego zawodnika do zespołu, witamy serdecznie na ul. Sportowej i życzymy powodzenia w drugiej przygodzie z emkaesiakami!