I runda bez emkaesiaków03.08.2019r.
Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej ogłosiła pary I rundy Pucharu Polski w sezonie 2019/2020. Na tym szczeblu będzie rywalizować czternaście zespołów, grających na co dzień w klasie A lub B, a także niezrzeszeni, natomiast kolejnych pięć otrzymało wolny los. Oczywiście nie ma wśród klubów, które obejmują premierowe spotkania, naszego MKS-u, a to dlatego, że mając status uczestnika zmagań w klasie okręgowej rozpoczniemy udział w pucharowej przygodzie najprawdopodobniej dopiero od trzeciej fazy.

Oto zestawienie par I rundy:

Kolegium Sędziów Słupsk- KS Zaleskie
GKS Kołczygłowy- Kaszubia II Studzienice
Bizon Wolinia- Zenit Redkowice
Granit Kończewo- Słupia Charnowo
Błękitni Motarzyno- Urania Udorpie
Diament Trzebielino- Szansa Siemianice
Gryf II Słupsk -Rowokół Smołdzino

Wolny los: KS Damnica, Stal Jezierzyce, Słupia Kobylnica, Magic Niezabyszewo, Wybrzeże Objazda

Mecze odbędą się w środę 21 sierpnia 2019 r. o godz.18.00, z wyjątkiem potyczki nr 1 w wykazie, którą wyznaczono na 28 sierpnia 2019 r. o godz.18.00.