Spróbuj swoich sił w Akademii Piłkarskiej 13.07.2019r.
Uwaga! Jak co roku ogłaszamy nabór do Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież zainteresowanych futbolową przygodą. Zapewniamy zajęcia pod okiem wykwalifikowanych szkoleniowców, sympatyczną atmosferę i możliwość uczestniczenia w turniejach oraz meczach w rozgrywkach mistrzowskich w barwach naszego klubu. Na równi traktujemy samą pracę związaną z podnoszeniem umiejętności sportowych z walorami wychowawczymi i edukacyjnymi. Zachęcamy do przystąpienia do treningów dziewczynki (rocznik 2005 i młodsze) oraz chłopców (roczniki od 2003 aż po 2015!).

Bardzo mile widziane będą nowe osoby do drużyny rocznika 2006, mającej przed sobą grę w I lidze Wojewódzkiej z zespołami z szeregu większych ośrodków okręgu pomorskiego. Droga do tej ekipy jest otwarta zarówno dla zawodników pochodzących z Debrzna i okolic, ale także z okolicznych miejscowości i klubów.

Szczególnie chętnie przyjmiemy na zajęcia najmłodszych, tj. kandydatów na futbolistki i futbolistów urodzonych w 2014 i 2015 roku. Wszelkich informacji odnośnie akcesu do Akademii udzielamy pod numerami telefonów 609 266 529 lub 783 682 320. W każdej chwili możesz do nas dołączyć, warto spróbować!