AKTUALNOŚCI
Dwóch debrznian na obozie w Radomsku02.07.2019r.
W dniach 23-29 czerwca 2019 r. dwaj zawodnicy MKS-u Debrzno, Dominik Pikulik i Szymon Szlaga, uczestniczyli w letnim obozie piłkarskim zorganizowanym przez współpracującą od kilku lat z naszym klubem Polską Akademię Futbolu-Sport Future-Polskie Orły, zawiadywaną przez Janusza Dajwłowskiego. Tym razem miejscem docelowym wyjazdu młodych emkaesiaków było położone w centrum kraju Radomsko.

To nowy punkt na mapie przedsięwzięć realizowanych przez PAF, wcześniej debrznianie (ci wspomniani wyżej, a także inni) brali udział w obozach w Wiśle i Niepołomicach. Pikulik i Szlaga trenowali w Radomsku korzystając z tamtejszych obiektów, a mieszkali w hotelu "TED", należącym do Tadeusza Dąbrowskiego, znanego szerzej futbolowej publice jako menedżer Jacka Krzynówka oraz działacz RKS-u Radomsko, z którym to zespołem przeszedł na przełomie wieków drogę z IV ligi do ekstraklasy. Spotkanie zawodników z 96-krotnym reprezentantem Polski Krzynówkiem było zresztą jedną z większych atrakcji pobytu.

Sześciodniowy obóz i treningi pod okiem kilku szkoleniowców to bardzo cenne uzupełnienie całorocznej pracy wykonywanej przez chłopców w MKS-ie, co razem składa się na konsekwentnie podnoszenie ich sportowych umiejętności.

Dziękujemy Rodzicom (Radosław Szlaga i Andrzej Pikulik) za pomoc w transporcie zawodników do Radomska i z powrotem.

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::