W Tuchomiu była walka13.05.2019r.
Najpóźniej, bo 11 maja zainaugurowali wiosenne gry juniorzy E2. Zawodnicy rocznika 2009 swój pierwszy turniej w tej części sezonu 2018/2019 odbyli na "Orliku" w Tuchomiu. Podopieczni Dariusza Piekarskiego w czterech spotkaniach zdobyli cztery oczka, dzielnie stawiając czoła swoim rówieśnikom. MKS wygrał jeden mecz, w jednym podzielił się punktami, w pozostałych dwóch nieznacznie lepsi byli rywale.

Czerwono-niebiescy zaczęli od bezbramkowego remisu z U-2 Bytów, aby w drugim występie zwyciężyć 1:0 po golu Marka Majewskiego Kaszubię Studzienice. Potem ulegliśmy 1:2 gospodarzom z Myśliwca Tuchomie (trafienie Wojciecha Kalli) i na koniec 0:2 JFA Przechlewo. W zawodach najskuteczniej prezentowali się przechlewianie, którzy prowadzą w tabeli z 10 punkcikami. W drużynie emkaesiaków mieliśmy dwóch ligowych debiutantów. Swoje premierowe mecze w klubie znad Debrzynki zaliczyli Rafał Kaszubowski i Tomasz Stępniak.

Dziękujemy serdecznie za pomoc w organizacji wyjazdu na turniej Karolowi Jaśkiewiczowi. Kolejny sprawdzian z tego cyklu zaplanowano w Dniu Dziecka, tj. 1 czerwca o godz.10.00 w Studzienicach.

Rezultaty meczów i zdobywcy bramek dla MKS-u:

Kaszubia Studzienice- Myśliwiec Tuchomie 1:0
MKS Debrzno- U-2 Bytów 0:0
Myśliwiec Tuchomie- JFA Przechlewo 1:2
MKS Debrzno- Kaszubia Studzienice 1:0 (Majewski)
U-2 Bytów- JFA Przechlewo 1:7
Myśliwiec Tuchomie- MKS Debrzno 2:1 (Kalla)
Kaszubia Studzienice- JFA Przechlewo 0:0
Myśliwiec Tuchomie- U-2 Bytów 1:2
JFA Przechlewo- MKS Debrzno 2:0
Kaszubia Studzienice- U-2 Bytów 2:1

MKS: A. Czyżykowski, Białek, Jaśkiewicz, Kalla, Karbownik, Kaszubowski, Majewski, Pazdzioch, Stępniak, Szyszka