Komisja ds. Rozgrywek potwierdziła...12.04.2019r.
...korektę terminarza ligowych zmagań, w trzech przypadkach odnoszącą się do planów juniorskich drużyn MKS-u Debrzno. Na wczorajszym posiedzeniu w Słupsku "zaklepano" przede wszystkim zmianę daty rozegrania turnieju klasy okręgowej juniorów E2 (rocznik 2009 i młodsi), którego gospodarzem jest nasz klub. Zawody przewidziane na niedzielę 14 kwietnia odbędą się dopiero 9 czerwca i będą de facto trzecimi w kolejności (czyli ostatnimi) w rundzie wiosennej poza imprezami w Tuchomiu (11 maja) i Studzienicach (1 czerwca).

W przyszłym tygodniu związkowe gremium zatwierdzi też (na tę chwilę formalnie brakuje na to aprobaty jednego z pięciu uczestników zmagań, lecz to formalność) przeniesienie turnieju juniorów E1 (rocznik 2008 i młodsi) w Debrznie ze środy 1 maja o godz.11.00 na poniedziałek 29 kwietnia o godz.17.30. Również trzecie zawody w tej kategorii (w Przechlewie) zostaną zorganizowane poza weekendem, a mianowicie w poniedziałek 27 maja o godz.17.00.

Na wniosek czerwono-niebieskich i za zgodą rywali uległy również zmianie daty dwóch potyczek ligowych juniorów B. Wyjazdowe derby z Czarnymi Czarne odbędą się we wtorek 7 maja o godz.17.00 (zamiast 5 maja o godz.11.00), natomiast domowy mecz z Szarżą Krojanty w środę 22 maja o godz.17.30, a nie jak pierwotnie zakładano w sobotę 27 kwietnia o godz.11.00.