Młodzieżowe derby z Piastem przesunięte w czasie05.04.2019r.
Zaplanowane na sobotę 6 kwietnia 2019 r. o godz.17.30 spotkanie klasy okręgowej juniorów B MKS Debrzno- Piast Człuchów nie odbędzie się w przewidzianym terminie. Na prośbę gości argumentowaną względami organizacyjnymi i za aprobatą naszego klubu omawiana potyczka została przełożona, co zaakceptowała wczoraj Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego.

Strony uzgodniły, że zagrają w środę 15 maja 2019 r. o godz.17.30. Wszystko wskazuje, że nie będzie to jedyna korekta w terminarzu potyczek naszej drużyny w tej kategorii wiekowej, ponieważ trwają starania o zmianę dat rozegrania dwóch innych spotkań, tym razem na wniosek MKS-u.