Niecały miesiąc do inauguracji ligi halowej07.11.2018r.
Szybkimi krokami zbliża się zima (chociaż spoglądając za okno oraz w prognozy pogody nic na to nie wskazuje), a wraz z nią kolejna edycja Debrzneńskiej Halowej Ligi Piątek Piłkarskich. Przed nami XXI edycja imprezy nieprzerwanie widniejącej w kalendarzu wydarzeń sportowych miasta i gminy Debrzno od 1998 roku i realizowanej przez MKS. Sezon 2018/2019 w halówce zaczniemy w niedzielę 2 grudnia, a więc mamy jeszcze całkiem sporo czasu do premierowych meczów, ale... lista zgłoszeń jest już prawie zamknięta.

Na jednym z portali społecznościowych poinformowaliśmy o zapisach do ligi ponad dwa tygodnie temu. Natychmiast rozdzwoniły się telefony od uczestników z lat poprzednich, ale również nowych drużyn, które pragną dołączyć do rywalizacji i na tę chwilę mamy dziewięć teamów, wyrażających chęć gry pod dachem hali Szkoły Podstawowej. Ponieważ maksymalna liczba zespołów, jaka może wziąć udział w DHLPP wynosi dziesięć (takie są możliwości organizacyjne), łatwo wywnioskować, iż mamy zaledwie jedno wolne miejsce. Radzimy zatem spieszyć z akcesem do ligi. Wszelkich informacji o rozgrywkach udzielamy pod numerem telefonu 609 266 529 (Sebastian Michno).

Przypomnijmy, że ubiegłoroczne, jubileuszowe wydanie rozgrywek odbywało się w skromnej, siedmiodrużynowej obsadzie, zbliżająca się kampania zapowiada się zatem na dużo ciekawszą.