Pikulik zagra w sparingu Kadry Pomorza z Gedanią 06.11.2018r.
7 listopada 2018r. (środa) o godz.16.30 na obiektach Gedanii w Gdańsku przy ul. Józefa Hallera odbędzie się następna konsultacja szkoleniowa Kadry Pomorza rocznika 2006, połączona z towarzyskim meczem z drużyną najstarszego polskiego klubu z sekcją piłkarską działającego nad Motławą. Miło nam obwieścić, iż po kilkutygodniowej przerwie ponownie wśród wybrańców trenerów Tomasza Borkowskiego i Krzysztofa Wilka znalazł się zawodnik MKS-u Debrzno Dominik Pilkulik.

Przypomnijmy, iż debrznianin wystąpił 18 września w Gdańsku (boczne boisko Lechii) w barwach pomorskiej reprezentacji w spotkaniu przeciwko Kujawsko-Pomorskiemu ZPN-owi na inaugurację rozgrywek międzyokręgowych. Padł wówczas remis 1:1. W kolejnych dwóch konfrontacjach w rundzie jesiennej (6:1 w Iławie z Warmińsko-Mazurskim ZPN-em i 2:3 w Białymstoku z Podlaskim ZPN-em) Dominik nie uczestniczył. Obecnie wraca do drużyny, aby sprawdzić swoją dyspozycję i przydatność do ekipy w kontekście wiosennych rewanżów. Pomorski ZPN zajmuje na półmetku zmagań drugą lokatę, premiowaną awansem do turnieju o mistrzostwo Polski w tej kategorii wiekowej.

Poniżej wykaz futbolistów zaproszonych na jutrzejszy sprawdzian i ich przynależność klubowa:

1. Marcel Bajko Lechia Gdańsk
2. Alex Barbugli Arka Gdynia