Przełożony mecz z C.S.T. Czarne18.10.2018r.
Poznaliśmy wreszcie dokładny termin spotkania trzeciej kolejki rozgrywek IV ligi tenisa stołowego, w którym MKS Debrzno podejmie w hali Szkoły Podstawowej drużynę Czarneńskiego Stowarzyszenia Tenisowego. Informujemy, że mecz odbędzie się w sobotę 27 października o godz.18.00, a nie jak przewidywał pierwotnie kalendarz gier tydzień wcześniej, tj. 20 października. Uwarunkowania związane z salą oraz zobowiązaniami zawodowymi i rodzinnymi zawodników to były argumenty, aby odbyć tę potyczkę innego dnia i wczoraj kluby doszły w tej kwestii do porozumienia.

Warto wspomnieć, iż zarówno czarneńscy pingpongiści (10:6 z UKS Lis II Sierakowice oraz 10:7 z ZSP Jedynka Bytów), jak również emkaesiacy (10:3 z Diamentem Świeszyno i 10:6 w Starogardzie z ASiST Beniaminkiem 03) wygrali swoje dotychczasowe ligowe konfrontacje i obie ekipy otwierają tabelę grupy A pomorskiej czwartoligowej stawki z kompletem oczek.

Zapraszamy miłośników plastikowej piłeczki na ten interesujący mecz. W ciągu paru godzin 27 października będzie można zresztą zaliczyć podwójne sportowe emocje nad Debrzynką, czyli piłkarskie (seniorzy MKS-u zagrają ze Stala Jezierzyce na Stadionie Miejskim o godz.15.00) i pingpongowe. Ciekawostka: czekają nas pierwsze tenisowe derby przy stołach od edycji... 1996/97!!! Wtedy 11 listopada 1996r. zwyciężyliśmy z Czarnymi (taki był szyld ówczesnej drużyny) w Czarnem 8:6, aby w rewanżu, 25 lutego 1997r. wygrać u siebie, tzn. w nieistniejącej już dziś legendarnej (tak!) hali "Pilawa", 8:1. Ech, zaiste zamierzchłe to czasy...