Ruchomy terminarz 21.09.2018r.
Minęło zaledwie kilka dni od wieści na podobny temat, a ponownie czujemy się w obowiązku poinformować kibiców o roszadach w kalendarzu gier drużyn MKS-u Debrzno. Tym razem dotyczy to czterech meczów mistrzowskich emkaesiaków. Najbliższa zmiana jest wprawdzie niewielka, ale istotna dla tych, którzy chcieliby obejrzeć spotkanie juniorów D1 z Liderem Rychnowy. Mecz odbędzie się jutro, tj. 22 września, lecz na prośbę czerwono-niebieskich 60 minut wcześniej, czyli o godz.10.00, a nie jak zakładaliśmy pierwotnie o 11.00.

Potyczka klasy okręgowej seniorów Lipniczanka Lipnica- MKS również zostanie rozegrana w innym terminie niż planowano. Od początku zresztą niewłaściwe wydawało nam się wyznaczanie konfrontacji na godz.17.00 w sobotę 20 października (zapadający zmierzch). Faktycznie gospodarze dokonali korekty i to podwójnie. Otóż zarówno pora zawodów (godz.13.00) jest inna, jak i dzień (ostatecznie niedziela 21 października).

Pozostałe dwie zmiany polegają na zamianie kolejności organizacji przez nasz klub meczów juniorów C2 i D1 na Stadionie Miejskim w Debrznie w niedzielę 7 października. W szczegółach wygląda to tak, że juniorzy D1 podejmą człuchowskiego Piasta o godz.11.00 (a nie o 14.00) i odwrotnie juniorzy C2 zagrają z Gryfem Słupsk o 14.00 (zamiast 11.00).