Juniorzy E2 na drugim miejscu w Czarnem17.09.2018r.
Trzy wygrane i jedna porażka to bilans wizyty drużyny rocznika 2009 (i młodsi) na premierowym w tym sezonie turnieju o punkty w klasie okręgowej, który odbywał się w sobotni wieczór na Orliku w Czarnem. Ekipa Dariusza Piekarskiego pokonała kolejno Piasta Człuchów, Kolejarza Chojnice i gospodarzy, ulegając jedynie na koniec imprezy JFA Przechlewo.

Byliśmy skuteczni, strzeliliśmy łącznie 10 goli, a do siatki trafiło aż pięciu zawodników, co cieszy, bo akcenty ofensywne rozłożyły się na wiele osób. Zwycięstwa z Piastem i Czarnymi były gładkie, dużo emocji dostarczyła natomiast potyczka z Kolejarzem, która zaczęła się od trafienia chojniczan, na które odpowiedzieliśmy w dalszej fazie rywalizacji bramkami braci Czyżykowskich. Drugie zawody ligowe rozegramy za niespełna trzy tygodnie, 6 października o godz.10.00 w Debrznie. Dziękujemy serdecznie Rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu na turniej!

Rezultaty meczów i zdobywcy bramek dla MKS-u:

MKS Debrzno- Piast Człuchów 3:0 (M. Czyżykowski 2, A. Czyżykowski)
Czarni Czarne- JFA Przechlewo 0:6
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 2:1 (M. Czyżykowski, A. Czyżykowski)
Piast Człuchów- Czarni Czarne 1:1
JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 7:0
Czarni Czarne- MKS Debrzno 0:5 (M. Czyżykowski 2, Majewski, Kalla, Szyszka)
Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 3:0
JFA Przechlewo- MKS Debrzno 3:0
Kolejarz Chojnice- Czarni Czarne 3:0
Piast Człuchów- JFA Przechlewo 1:7

MKS: Białek, A. Czyżykowski, M. Czyżykowski, Gwiździel, Jaśkiewicz, Kaczor, Kalla, Karbownik, Majewski, Pazdzioch, Sadowski, Szyszka