Pięć zmian terminów ligowych zawodów12.09.2018r.
W ostatnich dniach pojawiły się liczne korekty w kalendarzu rozgrywek drużyn juniorskich MKS-u. W aż pięciu przypadkach zagramy mecze ligowe w innych terminach, niż początkowo było to ustalone. Dwukrotnie dotyczy to juniorów B, dwukrotnie juniorów C2, raz juniorów D1. Cztery z tych potyczek odbędą się na Stadionie Miejskim w Debrznie, jedna poza futbolowym "domem" emkaesiaków.

Dwie zmiany mają charakter wręcz kosmetyczny. Otóż spotkanie klasy okręgowej juniorów B MKS-u z Chojniczanką Chojnice odbędzie się w niedzielę 16 września o godz.10.00, a nie o 11.00. Ma to bezpośredni związek z Piknikiem Akademii Piłkarskiej rozpoczynającym się tego dnia o godz.12.30. Również o godz.10.00 (zamiast 11.00) zmierzymy się u siebie w tej kategorii wiekowej z Czarnymi Czarne. Mecz rozegramy w sobotę 29 września.

Trzecia roszada dotyczy zmagań juniorów C2. W sobotę 15 września o godz.15.30 mieliśmy podejmować Salos Słupsk, jednak na prośbę gości, motywowaną udziałem w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej odbywających się w weekend 14-16 września w Kutnie zgodziliśmy się na przesunięcie zawodów na inny termin. Jaki? Obie strony uzgodniły (i zaakceptował to związek), aby młodzi piłkarze wybiegli na boisko w sobotę 3 listopada o godz.13.00, a zatem formalnie już po zakończeniu rundy jesiennej.

Ponadto juniorzy D1 pojadą do Chojnic na konfrontację z Chojniczanką w niedzielę 30 września (pierwszy gwizdek o godz.12.45), a nie jak anonsowali wcześniej gospodarze w sobotę 29 września o godz.13.00. Juniorzy C2 natomiast podejmą drugi zespół Jantara Ustka dla odmiany w sobotę 29 września o godz.13.00 (poprzednia data to niedziela 30 września o godz.12.00). Wszystkie zmiany uwzględniliśmy naturalnie w terminarzach rozgrywek poszczególnych kategorii młodzieżowych.