W środę kierunek Malbork i mecz z Łódzkim ZPN-em10.09.2018r.
12 września 2018r. o godz.15.00 na stadionie w Malborku Kadra Pomorza rocznika 2006 stoczy towarzyską potyczkę z reprezentacją Łódzkiego ZPN-u. Szkoleniowcy odpowiedzialni za pomorski zespół, czyli Tomasz Borkowski i Krzysztof Wilk powołali na to kontrolne spotkanie osiemnastu piłkarzy, wśród których znalazł się Dominik Pikulik z MKS-u Debrzno.

Trenerzy zastrzegli sobie możliwość "dowołania" czterech następnych zawodników, lecz na tę chwilę obowiązuje lista futbolistów zamieszczona poniżej. Będziemy oczywiście trzymać kciuki za występ młodego emkaesiaka, dla którego (tak jak dla pozostałych kolegów) będzie to de facto debiut w meczu wojewódzkiej kadry. Warto dodać, że dokładnie w tym samym miejscu wiosną 2017r. swój pierwszy szlif w reprezentacji okręgu zaliczył inny piłkarz MKS-u (obecnie Arka Gdynia) Mateusz Trela.

1. Bartosz Borkowski Jaguar Gdańsk
2. Bartłomiej Bromirski Jaguar Gdańsk