Rocznik 2009 wygrywa z Chojniczanką08.09.2018r.
W sobotni poranek na debrzneńskim "Orliku" przy Stadionie Miejskim sparingowo zagrały ze sobą drużyny juniorów E2 MKS-u i Chojniczanki Chojnice. Trener naszego teamu Dariusz Piekarski z różnych przyczyn dysponował dość wąską grupą piłkarzy (10 osób), ale mimo to wypadliśmy pozytywnie. Po zaciętej grze gospodarze zdobyli jedną bramkę więcej.

Brylował Maksymilian Czyżykowski (hat trick), ponadto do siatki wcelowali Wojciech Kalla i Aleks Czyżykowski. Wynik wynikiem, nie jest kwestią pierwszorzędną, ważne natomiast, że mieliśmy okazję skonfrontować się z rówieśnikami z innego klubu i to jest najcenniejsze.

MKS Debrzno- Chojniczanka Chojnice 5:2
Bramki dla MKS-u: Maksymilian Czyżykowski 3, Wojciech Kalla, Aleks Czyżykowski
MKS: A. Czyżykowski, M. Czyżykowski, Gwiździel, Jaśkiewicz, Kaczor, Kalla, Karbownik, Majewski, Sadowski, Szyszka