Debeściaki FC z najcenniejszym pucharem, Kulicki wywalczył statuetkę 06.09.2018r.
W ramach dzisiejszego treningu ekip juniorów E1 i E2 (roczniki 2008 i 2009) w ciągu dwóch godzin dokończyliśmy wakacyjny turniej "dzikich" drużyn. Godzi się wspomnieć, iż w pierwotnym terminie, czyli 14 sierpnia, rywalizowali uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, zmagania najmłodszych przełożyliśmy natomiast na początek września. W imprezowe szranki stanęły w czwartek cztery zespoły i jak widać po zamieszczonych u dołu materiału rezultatach meczów gry były zacięte i interesujące.

Ostatecznie, jak wskazywała już na to sama trafnie dobrana nazwa teamu, na pierwszym miejscu znalazły się Debeściaki FC, a przedstawiciel tej drużyny zgarnął również nagrodę indywidualną, gdyż królem strzelców z dorobkiem sześciu bramek został Mateusz Kulicki.

Zawody poprowadzili trenerzy Dariusz Piekarski i Łukasz Płóciennik. Dziękujemy!

Debeściaki FC- Prestiżowy Skład 3:2
Lordy- Janusze 2:1
Debeściaki FC- Janusze 3:1
Lordy- Prestiżowy Skład 4:1