"Dzikie" drużyny na start!07.08.2018r.
Dokładnie za tydzień, 14 sierpnia 2018r. (wtorek) o godz.10.00 odbędzie się na Orliku przy Stadionie Miejskim w Debrznie szesnasta edycja turnieju piłki nożnej "dzikich" drużyn dla dzieci i młodzieży "Wakacje 2018". Tym razem spotkamy się w połowie drugiego miesiąca letniej przerwy od nauki, licząc jak zwykle na duże zainteresowanie uczestników z Debrzna, okolic i... nie tylko, ponieważ formuła zawodów jest całkowicie otwarta i dopuszcza udział w nich zespołów spoza gminy, a także zawodników czasowo przebywających w mieście nad Debrzynką i w jego pobliżu.

Przewidujemy rywalizację w trzech kategoriach wiekowych: 1) szkoła podstawowa (rocznik 2006 i młodsi), 2) gimnazjum plus siódma i szósta klasa szkoły podstawowej w poprzednim roku szkolnym (roczniki 2002, 2003, 2004 i 2005) oraz 3) szkoły ponadgimnazjalne, przy zachowaniu zasady, że tegoroczni maturzyści (jednak maksymalnie z rocznika 1998) mogą jeszcze wystąpić w turnieju.

Zgłoszenia drużyn (mogą się składać z dowolnej liczby osób, przy czym jednocześnie na boisku będzie przebywać sześciu zawodników w przypadku najmłodszej kategorii oraz pięciu w dwóch starszych) przyjmujemy pod numerem telefonu 609 266 529 lub w biurze klubowym w budynku przy stadionie codziennie w godz.9.00-20.00. Lista uczestników zostanie zamknięta w dniu rozegrania imprezy o godz.9.30. Na najlepsze trzy drużyny w każdej części zawodów czekają pamiątkowe puchary, ponadto trzy statuetki trafią do najlepszych strzelców, czwarta do najmłodszego uczestnika, a dodatkowy puchar do teamu z najbardziej oryginalną nazwą.

Wakacyjne hasanie za "gałą" na Orliku jest częścią realizowanego przez MKS zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu pn. "Sportowe Debrzno 2018" dofinansowanego przez Miasto i Gminę Debrzno. Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież do futbolowej zabawy!