Wampol s.c. Debrzno
Adam Sikorski
Bartłomiej Sikorski
NZOZ
"Almus"
Debrzno
    AKTUALNOŚCI
Udane "Wakacje z Akademią" 31.07.2018r.
Siedemnastu adeptów piłki nożnej brało udział w naszej letniej akcji wakacyjnych zajęć z Akademią Piłkarską, którą organizował MKS w dniach 23-27 lipca. Pod okiem trenerów Pawła Władyczaka i Dariusza Piekarskiego ćwiczyła młodzież niemal w stu procentach związana z naszym klubem. Treningi były zróżnicowane i jakkolwiek ich główną osią były sprawy piłkarskie, to jednak nie zabrakło także innych akcentów.

Patryk Bednarczyk, Dawid Białek, Wojciech Bielecki, Aleks Czyżykowski, Maksymilian Czyżykowski, Jakub Dudek, Jakub Florek, Szymon Grochowski, Wojciech Gwiździel, Wojciech Kalla, Antoni Litwiniuk, Nikodem Nowak, Stefan Paprota, Dominik Pikulik, Antoni Sadowski, Szymon Szlaga i Maciej Wejman- to pełna lista uczestników przedsięwzięcia. Mimo doskwierającego w zasadzie przez pełne pięć dni upału dzielnie, zawzięcie ćwiczyli, podnosili swoje umiejętności futbolowe, ale mieli również do czynienia z szeregiem atrakcji okołosportowych.

Było więc spotkanie z dzielnicowym Posterunku Policji w Debrznie Mateuszem Komendą (notabene ex-piłkarz MKS-u Debrzno, w 2007 roku rozegrał 8 spotkań w drużynie seniorów) i pogadanka na temat zagrożeń związanych z tzw. dopalaczami. Było wyjście do "Kina za Rogiem" (podziękowania dla CKST za współpracę), była wyprawa do Baszty Czarownic i quiz na temat historii Debrzna (ukłony dla pani Ewy Molendy-Bieleckiej), był konkurs wiedzy o sporcie, kalambury, zawody w piłkarzyki (stołowe i te "na żywo", na specjalnie zbudowanym boisku z palet), turniej w siatkonogę, warsztaty kreatywności w grupach itd., itp. Uff, sporo tego, ale jedno jest bezsporne: nie było absolutnie czasu na nudę!

::  Copyright © 2003-2019 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::