W Pucharze Polski zagramy dopiero od trzeciej rundy 28.07.2018r.
Kolejny komunikat Komisji ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej dotyczący organizacji sezonu 2018/2019 poświęcony był m.in. Pucharowi Polski. Podano pary I rundy, która zaplanowana jest na środę 22 sierpnia o godz.17.30. Wezmą w niej udział kluby klasy A i B oraz jeden team niezrzeszony (MKS Heringowia Słupsk). Ponieważ MKS Debrzno gra w klasie okręgowej ta faza pucharowych zmagań jeszcze czerwono-niebieskich nie obejmuje. Co ciekawe jednak, odmiennie niż w latach poprzednich, następna również...

Wszystko przez to, gdyż zwycięzcy meczów I rundy zagrają ze sobą w drugiej, a w przeszłości już na tym szczeblu byli do nich dolosowywani przedstawiciele okręgówki. Tym razem tak nie będzie, co oznacza, iż debrznianie przystąpią do rywalizacji dwa tygodnie później niż zwykle, czyli 19 września. Pod warunkiem, że nie otrzymają wolnego losu, bo jak się dowiedzieliśmy taki przywilej obejmie dwie ekipy z naszej ligi. Na razie brzmi to dosyć skomplikowanie, ale gdy emkaesiacy pojawią się w drabince "turnieju tysiąca drużyn" oczywiście jeszcze raz o tym wspomnimy.

I runda Pucharu Polski - 22 sierpnia 2018r. (środa) godz.17.30

MKS Heringowia Słupsk- Wybrzeże Objazda