Marba-Sport darczyńcą seniorskich lig na Pomorzu15.07.2018r.
Dobre wieści z Gdańska. Otóż Pomorski Związek Piłki Nożnej poinformował o zawarciu umowy sponsorskiej, której beneficjentami w sezonie 2018/2019 stanie się ponad 150 klubów grających w naszym regionie na szczeblu IV ligi, klas okręgowych oraz klas A. Partnerem wojewódzkiej centrali futbolowej ponownie została firma Marba-Sport, a zatem producent i dystrybutor artykułów sportowych oraz właściciel sklepu piłkarskiego no10.pl.

W szczegółach wygląda to tak, iż każdy z czwartoligowców otrzyma sprzęt marki Nike lub Adidas o wartości 2000 zł., kluby występujące w okręgówce zostaną wsparte tym samym, lecz w wysokości 1000 zł., natomiast A-klasowicze po 500 złotych.