Z Liderem i zarazem liderem zagramy już jutro05.06.2018r.
Dwa dni wcześniej niż to zakładał terminarz skończą sezon 2017/2018 w klasie okręgowej juniorzy B prowadzeni przez Łukasza Płóciennika. Po zwycięstwach w Chojnicach z Kolejarzem oraz u siebie w derbach z Czarnymi Czarne czerwono-niebieskich na samym finiszu czeka najtrudniejsze wyzwanie w rundzie wiosennej. Chodzi o potyczkę z Liderem Rychnowy, a więc drużyną, która bardzo szybko, bo kilka tygodniu temu zapewniła sobie triumf w rozgrywkach z dużą przewagą punktową nad resztą stawki.

Debrznianie mieli zawitać na stadion w Dębnicy (tam w roli gospodarzy występują rychnowianie) w sobotę 9 czerwca o godz.12.00, lecz na prośbę naszego klubu i za zgodą rywali ostatecznie zespoły pojawią się na boisku w czwartek 7 czerwca o godz.18.00.