Przyspieszamy zakończenie sezonu juniorów D129.05.2018r.
Planowany na niedzielę 17 czerwca o godz.12.00 mecz kończący zmagania w edycji 2017/2018 w I lidze wojewódzkiej juniorów D1 MKS Debrzno- Lechia Gdańsk zostanie rozegrany w innym terminie. Na wniosek klubu znad Debrzynki, zaakceptowany przez biało-zielonych, drużyny spotkają się cztery dni wcześniej, tj. w środę 13 czerwca o godz.18.00.

Zmiana podyktowana jest, jak to zwykle w takich przypadkach bywa, względami organizacyjnymi, tym razem dotyczącymi braku możliwości udziału w potyczce z lechistami w dniu przewidzianym pierwotnym kalendarzem zarówno trenera Sławomira Słonki, jak i kilku zawodników ekipy czerwono-niebieskich. Zatem ostatnia (w ogóle, bo dotyczy to również pozostałych grup juniorskich w MKS-ie oraz teamu seniorów) konfrontacja o ligowe punkty na Stadionie Miejskim w mijającej już powoli kampanii odbędzie się w środku tygodnia.