Dwa zwycięstwa i porażka w Człuchowie21.05.2018r.
Przedwczoraj juniorzy F1 rozegrali drugie w rundzie wiosennej zawody o punkty w klasie okręgowej. Tym razem areną ich zmagań był Orlik w Człuchowie. Drużyna, którą opiekuje się Dariusz Piekarski pomyślnie zakończyła potyczki z U-2 Bytów (3:2) oraz gospodarzami z Akademii Piłkarskiej (4:0), natomiast w meczu z liderem rozgrywek JFA Przechlewo przegraliśmy 0:2.

Przechlewianie zapewnili już sobie pierwsze miejsce w grupie bez względu na wyniki, które osiągną w ostatniej imprezie sezonu. Czerwono-niebiescy powalczą o drugą lokatę, a uczynią to na boisku w Debrznie w niedzielę 10 czerwca o godz.11.00.

Z kronikarskiego obowiązku odnotowujemy jeszcze debiut w lidze kolejnego zawodnika emkaesiaków, Kacpra Kaczora. Dziękujemy bardzo Rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu na turniej oraz kibicowanie małym piłkarzom z Grodu Dzika.

Wyniki meczów i strzelcy bramek dla MKS-u:

MKS Debrzno- U-2 Bytów 3:2 (Szyszka 2, M. Czyżykowski)
JFA Przechlewo- U-2 Bytów 4:1
AP Człuchów- MKS Debrzno 0:4 (M. Czyżykowski 3, Sadowski)
MKS Debrzno- JFA Przechlewo 0:2
JFA Przechlewo- AP Człuchów 6:0
U-2 Bytów- AP Człuchów 1:0

MKS: A. Czyżykowski, M. Czyżykowski, Jaśkiewicz, Kaczor, Kalla, Karbownik, Majewski, Pazdzioch, Sadowski, Szyszka, Wójtowicz, Zakrzewska