Zagramy szybciej z Jantarią11.05.2018r.
W przyszłą niedzielę 20 maja seniorów MKS-u czeka ligowa konfrontacja u siebie z Jantarią Pobłocie. Początkowo planowaliśmy rozegrać to spotkanie bardzo późno, bo o godz.18.00, jednak ostatecznie zmieniliśmy porę rozpoczęcia zawodów na trochę wcześniejszą, a dokładnie na godz.17.00.

Tego dnia wg terminarza mieliśmy łączyć dwie potyczki zespołów naszego klubu, tzn. wyjazd juniorów D1 do Gdańska na mecz z Gedanią (godz.13.00) oraz właśnie występ dorosłego teamu emkaesiaków z pobłocianami. Ponieważ jak wiadomo trenerem ekipy młodzieżowej jest Sławomir Słonka, który zarazem strzeże bramki seniorów, aby zapewnić jego udział w meczu z Jantarią wyznaczyliśmy taką, a nie inną godzinę rozpoczęcia rywalizacji. Kiedy wyprawa do Gdańska została przesunięta o dwa dni, czyli na 22 maja (informowaliśmy o tym wczoraj), dokonano korekty także w rozkładzie poczynań podopiecznych Pawła Władyczaka.