Komplet zwycięstw juniorów E223.04.2018r.
Bardzo dobre wieści nadeszły z Chojnic, gdzie przedwczoraj swój pierwszy w rundzie wiosennej turniej o punkty w klasie okręgowej rozgrywali zawodnicy rocznika 2008 (i młodsi). Drużyna prowadzona przez Łukasza Płóciennika wywalczyła w trzech meczach dziewięć oczek, dystansując wszystkich rywali. Jest zatem samodzielnym liderem w grupie w II części edycji 2017/2018.

Czerwono-niebiescy w premierowym spotkaniu pokonali 6:2 gospodarzy z Kolejarza Chojnice. Zaczęło się od gola samobójczego, następne dokładali już debrznianie, szybko osiągając przewagę pięciu bramek. W końcówce trochę więcej z gry mieli przeciwnicy, lecz i tak zwycięstwo nie podlegało dyskusji. Dwie następne konfrontacje były dużo bardziej wyrównane i kończyliśmy je minimalnymi wygranymi. Emkaesiacy okazali się lepsi od Startu Miastko (3:2) i Doliny Gałąźnia Wielka (2:1).

Dziękujemy serdecznie za pomoc w organizacji wyjazdu do Grodu Tura Elżbiecie Borowiak. Druga w tej fazie kampanii impreza ligowa odbędzie się na Orliku przy Stadionie Miejskim w Debrznie w sobotę 12 maja o godz.11.00.

Wyniki meczów i strzelcy bramek dla MKS-u:

MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 6:2 (Marchewka 2, samobójcza, Fąs, Paczkowski, Kulicki)
Start Miastko- MKS Debrzno 2:3 (Paczkowski 2, Kulicki)
Dolina Gałąźnia Wielka- Kolejarz Chojnice 1:1
Start Miastko- Dolina Gałąźnia Wielka 1:1
Kolejarz Chojnice- Start Miastko 1:5
MKS Debrzno- Dolina Gałąźnia Wielka 2:1 (Paczkowski, B. Oleksiewicz)

MKS: Białek, Dudek, Fąs, Kulicki, F. Lange, Marchewka, B. Oleksiewicz, Paczkowski, Paprota, Szyszka