Norbert Mucha oficjalnie w MKS-ie13.03.2018r.
Ćwiczący z zespołem seniorów naszego klubu od początku przygotowań do rundy wiosennej Norbert Mucha wczoraj został uprawniony do gry w klasie okręgowej. Niespełna 20-letni pomocnik, zawodnik mieszkający na co dzień w Słupi, wzmocnił zatem kadrę czerwono-niebieskich, a szczególnie cenne jest to, iż posiada status młodzieżowca. Sfinalizowano pomyślnie jego przejście z IV-ligowego Sokoła Wyczechy i może być brany pod uwagę przy ustalaniu składu emkaesiaków w meczach mistrzowskich przez trenera Pawła Władyczaka.

Norbert swoją piłkarską drogę zaczynał w Piaście Człuchów w edycji 2011/2012. Po trzech latach przeniósł się do Akademii Piłkarskiej Człuchów, tam m.in. miał okazję występów w Pomorskiej Lidze Juniorów A. Rok 2017 spędził już we wspomnianym Sokole, gdzie pierwszy raz miał styczność z seniorskim futbolem. Przypomnijmy, że Mucha wcześniej dwukrotnie był przymierzany do gry w naszych barwach (lato 2016r. i zima 2017r.), gdy rozegrał w MKS-ie trzy sparingi. Na dobre dołączył do drużyny z Grodu Dzika kilka tygodni temu i wystąpił we wszystkich pięciu tegorocznych grach kontrolnych. Miejmy nadzieję, że uraz stawu skokowego, jakiego doznał w niedzielnym meczu towarzyskim z Gwiazdą Karsin okaże się niegroźny i piłkarz bez przeszkód będzie mógł rywalizować w lidze. Nowemu zawodnikowi życzymy powodzenia w ekipie znad Debrzynki!