Drużyna rocznika 2006 pojutrze obierze kierunek na Słupsk22.02.2018r.
Ośrodek sportowo-rekreacyjny im. Tadeusza Gwiżdża przy ul. Niedziałkowskiego 2 w Słupsku będzie areną rywalizacji piłkarzy z rocznika 2006 (i młodszych) w turnieju charytatywnym organizowanym przez tamtejszego Gryfa wraz z Fundacją "Nadzieja", wspieranych patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej i prezydenta miasta nad Słupią Roberta Biedronia. Zawody odbędą się w sobotę 24 lutego 2018r. o godz.8.30.

W imprezie weźmie udział dziesięć zespołów, w tym szkolony przez Pawła Władyczaka team AP 2012 MKS Debrzno. Nasi futboliści znaleźli się w grupie B, w której zmierzą się kolejno z FC Gowidlino, Salosem Słupsk, Gryfem Słupsk (czerwoni) oraz Gwardią Koszalin. Grupę A tworzą natomiast Gryf Słupsk (niebiescy), Dragoni Słupsk, Bałtyk Koszalin 2007, Dolina Gałąźnia Wielka i Latarnik Choczewo.

Do półfinałów przebiją się po dwie czołowe drużyny z każdej z grup, odbędą się także spotkania o dziewiątą, siódmą i piątą lokatę. Trzymamy kciuki za ekipę z Grodu Dzika!