MKS dla WOŚP - voucher z przeznaczeniem na licytację10.01.2018r.
14 stycznia w całym kraju odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W 2018 roku gramy pod hasłem "Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". Również nad Debrzynką w szerokim zakresie zaistnieje akcja, młodzi wolontariusze ze Szkoły Podstawowej jak co roku ruszą na ulice miasta, aby zbierać pieniążki w szczytnym celu. Z kolei w godzinach popołudniowych i wieczornych w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki odbędzie się część kulturalno-rozrywkowa, a także licytacja gadżetów, pamiątek, suwenirów itd. Dołączył do niej nasz MKS, tym razem w dość niekonwencjonalny sposób.

Otóż proponujemy naszym kibicom, sympatykom klubu oraz wszystkim zainteresowanym "walkę" o zdobycie okolicznościowego vouchera uprawniającego do honorowego rozpoczęcia meczu piłki nożnej o mistrzostwo klasy okręgowej seniorów MKS Debrzno - Czarni Czarne w dniu 18 marca 2018r. inaugurującego rundę wiosenną. Osoba, która nabędzie voucher jako pierwsza kopnie futbolówkę na Stadionie Miejskim w nowym roku a jako, że dotyczy to atrakcyjnie zapowiadającego się spotkania derbowego mocno liczymy, że będzie to nie lada gratka dla fanów czerwono-niebieskich. Zapraszamy do CKST i aktywnego wzięcia udziału w licytacji!