Podwójne powołanie dla debrznianki09.01.2018r.
Zawodniczkę MKS-u Debrzno Zuzannę Karwacką 14 i 20 stycznia 2018r. czekają dwa ważne sprawdziany w rozgrywkach dziewcząt. Podstawowa piłkarka Kadry Pomorza U-13 za kilka dni wystąpi w halowej imprezie z cyklu Lotos Griffin Cup w Malborku (rywalkami będą klubowe drużyny Olimpico Malbork, Pogoni Tczew, KTS-K GOSRiT Luzino, LZS Bojano, AP LG Gdańsk, Chojniczanki Chojnice i Delty Nowy Staw), a niespełna tydzień później team prowadzony przez duet Karol Złonkiewicz-Hanna Dryja rozegra w Gdyni sparingowe spotkanie z ekipą Praga Warszawa.

Prezentujemy kompletną listę futbolistek zaproszonych do udziału w obydwu wydarzeniach, chociaż jak zastrzegają szkoleniowcy z Pomorskiego ZPN-u w przypadku kontrolnego meczu z zespołem ze stolicy wykaz może być rozszerzony o kolejne nazwiska po malborskich zawodach.

14 stycznia 2018r. (niedziela) godz.9.00 Malbork, turniej Lotos Griffin Cup

1. Nina Abe Błękitni Wejherowo
2. Julia Ignatowicz U-2 Bytów
3. Nikola Jankowska Latarnik Choczewo