Plan sparingów gotowy10.12.2017r.
Jak informowaliśmy w weekend 17/18 marca 2018r. ruszy runda rewanżowa w słupskiej klasie okręgowej seniorów. Wielokrotnie podkreślaliśmy, że zimowa pauza w ligowych rozgrywkach jest nieznośnie długa, ale biorąc pod uwagę uwarunkowania pogodowe nie ma szans, aby było inaczej. Jakoś ten okres bez futbolu o punkty trzeba przetrwać. W styczniu zacznie się żmudna praca treningowa, a od lutego gry kontrolne, mające przyczynić się do jak najlepszego przygotowania drużyny do wiosennej rywalizacji.

Czerwono-niebiescy prowadzeni przez Pawła Władyczaka wyjdą na boisko w sparingach pięć albo sześć razy. Ta niepewność dotyczy meczu towarzyskiego z rezerwami pierwszoligowej Chojniczanki Chojnice, który chcielibyśmy zagrać na "Modraku" w Grodzie Tura w jednym z dwóch terminów środowych, tj. 21 lub 28 lutego. Pozostałe spotkania są dograne, znamy ich daty i przeciwników. Dwukrotnie wybierzemy się na sztuczną nawierzchnię do Wałcza, raz do Chojnic, a na koniec dwa razy zagramy na naturalnych boiskach.

Debrznianie spotkają na swojej drodze kolejno: Orkan Śmiłowo (lider pilskiej klasy okręgowej, nigdy dotąd nie graliśmy z tym klubem), Spartę Złotów (trzecia lokata w pilskiej okręgówce), Piasta Człuchów, Iskrę Krajenka (IV miejsce w jednej z dwóch grup pilskiej klasy A) i Gwiazdę Karsin (siódma pozycja w gdańskiej klasie okręgowej grupa II).

Oto wykaz meczów towarzyskich w lutym i marcu 2018 roku:

11 lutego (niedziela) godz.13.00 MKS- Orkan Śmiłowo (w Wałczu)
17 lutego (sobota) godz.11.00 MKS- Sparta Złotów (w Wałczu)
25 lutego (niedziela) godz.16.00 MKS- Piast Człuchów (w Chojnicach)
3 marca (sobota) godz. do ustalenia Iskra Krajenka- MKS
10 marca (sobota) godz. do ustalenia Gwiazda Karsin- MKS