30 grudnia siódme wydanie "Debrzno 30+" - to już za 30 dni...30.11.2017r.
Tę datę musicie koniecznie zakodować w swoich planach świąteczno-noworocznych. Tuż po Bożym Narodzeniu a przed Sylwestrem spotkamy się w hali Szkoły Podstawowej, aby siódmy raz poganiać za futbolówką w miłej, towarzyskiej, luźnej atmosferze. Zapraszamy serdecznie na turniej piłki nożnej "Debrzno 30+"!

Zapowiadamy tę imprezę dość prędko, bo dokładnie 30 dni pozostało do pierwszego gwizdka, ale... z premedytacją. Wszystko po to, abyście mogli przygotować się do zawodów. Zagramy w sobotnie popołudnie 30 grudnia 2017r. o godz.17.00, zapisy przyjmujemy na miejscu rywalizacji do godz.16.45. Wcześniej można anonsować swój start pod numerem telefonu 609 266 529, codziennie, w zasadzie 24 godziny na dobę.

Przypominamy, że całość zapoczątkowaliśmy z inicjatywy Arkadiusza Lewenko w grudniu 2011 roku i turniej bardzo szybko zagościł na stałe w kalendarzu sportowych wydarzeń w grodzie nad Debrzynką. Kto jest uprawniony do występu w "Debrzno 30+"? Zachęcamy do gry zawodników, którzy przyszli na świat w 1987 roku (i oczywiście starszych), a ponadto są byłymi lub obecnymi piłkarzami MKS-u lub Żagla (bez względu na miejsce zamieszkania). Poza tym mogą się z nami bawić wszyscy ci, którzy mają co najmniej 30 lat, nigdy nie grali w naszych klubach, ale mieszkają w mieście i gminie Debrzno lub pochodzą z tego terenu, a obecnie przebywają w innym miejscu Polski, albo poza granicami kraju. Tradycyjnie przewidujemy "dzikie karty", a otrzymają je ci, którzy "lada chwila" dołączą do grona trzydziestolatków, czyli urodzili się w I kwartale 1988 roku.

Wpisowe wynosi symboliczne 10 zł. od osoby. Tak jak w poprzednich edycjach samodzielnie nie tworzymy zespołów, zostaną wyłonione drogą losowania, przy czym "rozstawimy" oczywiście bramkarzy. Zamysłem organizatorów jest, aby do turnieju przystąpiły cztery drużyny, które zagrają naturalnie systemem "każdy z każdym".

Impreza odbędzie się w ramach realizacji przez MKS zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu pn. "Dla każdego coś... sportowego-Debrzno 2017" dofinansowanego przez Miasto i Gminę Debrzno. Do zobaczenia 30 grudnia!