Dwa mecze jednego dnia18.11.2017r.
Dopiero 9 grudnia zakończą zmagania w I rundzie rozgrywek IV ligi tenisiści stołowi MKS-u Debrzno. Odbędą się wówczas dwa zaległe spotkania o mistrzowskie punkty, obydwa na własnym terenie, tj. w hali Zespołu Szkół przy ul. Królewskiej 8. Rywalami czerwono-niebieskich będą STS Borkowo i 3STS Starogard Gdański.

Zgodnie z terminarzem z borkowianami mieliśmy się zmierzyć dzisiaj, tzn. 18 listopada, natomiast starogardzianie byli zobowiązani zawitać do Grodu Dzika dwa tygodnie później, czyli 2 grudnia. Z różnych przyczyn, nazwijmy je ogólnie nie wchodząc w szczegóły organizacyjnymi, zarówno pingpongistom przeciwnych ekip, jak też debrznianom pierwotne daty nie pasowały, stąd pomysł, aby jednego dnia odbyć podwójną konfrontację. Tak właśnie się stanie i o godz.11.00 spotkamy się z Borkowem, a o 15.00 ze Starogardem Gdańskim.

Patrząc na aktualną sytuację w tabeli czwartoligowych rozgrywek łatwo skonstatować, iż naszych zawodników czeka bardzo trudne wyzwanie. Zarówno pierwsi oponenci, jak i zespół 3STS aspirują do odegrania niepośledniej roli w klasyfikacji końcowej, więc poprzeczka wymagań podniesie się za trzy tygodnie dla emkaesiaków maksymalnie... Każde pojedyncze zwycięstwo w trakcie anonsowanych tutaj meczów byłoby na duży plus dla naszych zawodników.