3STS przystąpił do rozgrywek i... już zajmuje drugie miejsce08.11.2017r.
Anonsując przed minionym weekendem spotkanie IV ligi tenisa stołowego MKS Debrzno-GOSiR Skarszewy pisaliśmy m.in. o kłopotach z licencjami zawodniczymi klubu 3STS Starogard Gdański. Od tamtej pory sprawa wyjaśniła się o tyle, że starogardzianie zainaugurowali wreszcie rozgrywki i w błyskawicznym tempie, w ciągu jednego (!!!) dnia, odbyli trzy mecze.

Co więcej, wszystkie rozstrzygnęli na swoją korzyść, z miejsca zameldowali się w czołówce tabeli i stali się jednym z głównych kandydatów do odegrania znaczącej roli w zmaganiach sezonu 2017/2018. 3STS w niedzielę 5 listopada kolejno rozprawił się z Juvenią Półczno (10:7), Jedynką Bytów (10:4), a także Diamentem Świeszyno (10:3) i zajmuje obecnie pozycję wicelidera za STS-em Borkowo, który ma tę samą liczbę sześciu punktów, lecz jeden mecz rozegrany więcej.

Od odpowiedzialnego z ramienia Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Tenisa Stołowego za IV ligę Mariusza Pińskiego otrzymaliśmy klasyfikację indywidualną pingpongistów po trzech seriach gier. Miło nam poinformować, iż wysoką czwartą pozycję w rankingu w gronie 45 tenisistów zajmuje emkaesiak Daniel Orłowski. Lider debrzneńskiego teamu w trzech premierowych potyczkach odniósł siedem zwycięstw i zanotował dwie przegrane. Jest na tę chwilę gorszy jedynie od Jacka Siluty (Juvenia) i Zbigniewa Kuziemkowskiego (KUKS Remus II Kościerzyna) oraz Pawła Richerta (STS Borkowo). Dwaj pierwsi mają bilans 9-1, natomiast Richert 7-1.

Przypomnijmy, że jutro czerwono-niebiescy zaprezentują się w Kościerzynie. Po ustaleniach z gospodarzami meczu zawody rozpoczną się godzinę wcześniej niż pierwotnie planowano, tj. o 18.00.