Pomorze bez szans w starciu ze Szczecinem07.11.2017r.
4:0 (3:0) na korzyść Zachodniopomorskiego ZPN-u- to wynik meczu reprezentacji Pomorskiego ZPN-u rocznika 2003 ze swoimi rówieśnikami z ościennego województwa rozegranego dzisiaj w Słupsku. Cztery gole różnicy jednoznacznie wskazują na dominację gości i tak faktycznie było. Jak to oceniali naoczni świadkowie potyczki na stadionie Gryfa między zespołami istniała przepaść w organizacji gry, umiejętnościach i stwarzanych sytuacjach podbramkowych.

My odnotowujemy kolejny występ w Kadrze Pomorza debrznianina w barwach Arki Gdynia Mateusza Treli, który zaliczył w boju z bardzo trudnym rywalem sporo minut na murawie. Niestety, jego drużyna ma na półmetku zmagań o promocję do mistrzostw Polski jedynie iluzoryczne szanse na zajęcie jednej z dwóch premiowanych lokat w tabeli. Pomorscy futboliści mają bowiem zerowy dorobek punktowy, z kolei ich dzisiejsi przeciwnicy zgromadzili komplet, dziewięć oczek.