GOSiR Skarszewy następnym przeciwnikiem pingpongistów03.11.2017r.
Po zwycięstwie z Diamentem Świeszyno oraz porażkach z Jedynką Bytów i Juvenią Półczno w czwartej kolejce rozgrywek IV ligi tenisa stołowego czerwono-niebiescy zagrają w hali Zespołu Szkół z GOSiR-em Skarszewy. Mecz zaplanowano na sobotę 4 listopada o godz.17.00.

Przeciwnicy debrznian w tym sezonie podchodzili do stołów dwukrotnie, wygrywając na własnym terenie po niezwykle wyrównanym boju z KUKS Remus II Kościerzyna 10:8 i przegrywając bardzo wysoko na wyjeździe z STS Borkowo 1:10. Z kolei konfrontacja z 3STS Starogard Gdański nie doszła do skutku, podobnie jak... wszystkie pozostałe w wykonaniu starogardzian, którzy mają problemy licencyjne i tak naprawdę nie wiadomo, czy w końcu przystąpią do zmagań.

Emkaesiacy awizują na jutro skład w zasadzie podobny do poprzednich gier, a więc z Danielem Orłowskim, Mirosławem Kisełyczką, Sebastianem Michno i Adamem Łukaszewskim. Po jednomeczowej pauzie spowodowanej względami zdrowotnymi powinien powrócić do zestawienia również Lech Wrzeszcz. Nowością będzie obecność pierwszy raz w edycji 2017/2018 mieszkającego na co dzień w Szczecinie Sławomira Babińskiego. Raczej wykluczony jest udział w spotkaniu Daniela Hnatczaka, który ma kontuzję stawu skokowego odniesioną w trakcie treningu... koszykówki.

Rezultaty osiągane dotąd przez team znad Debrzynki jasno wskazują, że w tej lidze nie jest łatwo o zdobycze punktowe, ale ponieważ jak sygnalizowaliśmy przed startem rozgrywek najważniejsze dla drużyny MKS-u jest przede wszystkim ponowne zaistnienie na pomorskiej mapie tenisa stołowego i nie ma wielkiego parcia na wynik, to spokojnie podchodzimy do kolejnych meczów. Zapraszamy kibiców!