Druga porażka Kadry Pomorza27.10.2017r.
Reprezentacja Pomorskiego ZPN-u rocznika 2003 zanotowała wczoraj drugie niepowodzenie w sezonie 2017/2018. Piłkarze Szymona Hartmana i Błażeja Adamusa, a wśród nich debrznianin w barwach Arki Gdynia Mateusz Trela, przegrali na stadionie Zawiszy Bydgoszcz z ekipą Kujawsko-Pomorskiego ZPN-u 1:2 stawiając się tym samym "pod ścianą" w rywalizacji o awans do finałowego turnieju o mistrzostwo Polski.

Do przerwy gospodarze prowadzili już 2:0, w drugiej połowie pomorscy futboliści ruszyli do odrabiania strat, czego efektem było jednak tylko kontaktowe trafienie. W tym roku w terminarzu pozostał jeszcze mecz z Zachodniopomorskim ZPN-em, który odbędzie się we wtorek 7 listopada w Słupsku.