Minimalna przegrana dziewczyn25.10.2017r.
Tym razem nie udało się... Kadra Pomorza dziewcząt U-13 w rozegranym dzisiaj przed południem w Gdyni meczu rozgrywek międzyokręgowych uległa rówieśniczkom z Wielkopolski 0:1. W spotkaniu wystąpiła zawodniczka MKS-u Debrzno Zuzanna Karwacka.

Ekipa Karola Złonkiewicza i Hanny Dryi ambitnie walczyła o każdą piłkę, potyczka miała bardzo zacięty przebieg i stała na wysokim poziomie. Nieprzypadkowo obydwie drużyny odniosły wcześniej po dwa zdecydowane zwycięstwa w konfrontacjach z koleżankami z okręgów zachodniopomorskiego i lubuskiego. Do przerwy notowano bezbramkowy remis, a jedyny gol dla przyjezdnych padł po zmianie stron.

Okazja do rewanżu dopiero za ponad sześć miesięcy, wiosną 2018r. Już teraz można jednak bez obaw o pomyłkę przewidzieć, że zarówno reprezentantki Pomorza, jak i ich rywalki z Wielkopolski zajmą dwa czołowe miejsca w swojej grupie premiowane prawem gry w mistrzostwach Polski.