"Petara" regularnie strzela dla Arki, pojedzie również na mecz Kadry Pomorza05.10.2017r.
Wypożyczony na sezon 2017/2018 z MKS-u Debrzno do Arki Gdynia Mateusz Trela bardzo dobrze radzi sobie w nowym środowisku. W zespole, który ma na swoim koncie komplet zwycięstw w lidze wojewódzkiej juniorów C1 wychowanek czerwono-niebieskich w każdym spotkaniu o punkty wpisuje się co najmniej raz na listę strzelców. Ostatnio podwyższona została nawet znacznie ta średnia, gdyż w wyjazdowej potyczce z Pogonią Prabuty (7:1) piłkarz pochodzący z Grodu Dzika trzykrotnie wpakował piłkę do siatki, a przy trzech następnych trafieniach kolegów asystował...

Wkrótce przed Mateuszem także ważny sprawdzian w Kadrze Pomorza. Duet Szymon Hartman - Błażej Adamus ogłosił powołania na pierwszy w nowej edycji rozgrywek międzyokręgowych mecz z Wielkopolskim ZPN-em. Konfrontacja odbędzie się 11 października 2017r. o godz.13.00 na stadionie w Kleczewie. Powodzenia "Mati"! Poniżej lista zawodników, którzy mają szansę wybiec na boisko w przyszłą środę:

1. Jakub Bruhn Arka Gdynia
2. Nikodem Bucior Lechia Gdańsk