Piętnasty raz wakacyjny turniej dla dzieci i młodzieży 21.08.2017r.
W środę 30 sierpnia 2017r. o godz.10.00 na debrzneńskim Orliku przy Stadionie Miejskim rozpoczniemy zmagania w dorocznej imprezie "dzikich" drużyn, odbywającej się tradycyjnie w letnie wakacje. To będzie piętnaste wydanie zainicjowanych w 2003 roku zawodów, na które oczywiście serdecznie zapraszamy wszystkich młodych miłośników futbolu. Termin "Wakacji 2017" przypadnie akurat na końcówkę przerwy od nauki, kilka dni przed powrotem do szkolnych ławek.

Rywalizacja odbędzie się jak to najczęściej bywało w przeszłości w trzech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne. Zgodnie z regulaminem w tej pierwszej mają prawo zagrać trzynastolatkowie (i oczywiście młodsi), a więc ci, którzy w sezonie 2016/2017 byli jeszcze w podstawówkach. Analogicznie będzie z gimnazjum (roczniki 2001, 2002, 2003) i w przypadku najstarszej kategorii, gdzie mogą wystąpić tegoroczni maturzyści. Zachęcamy do startu zarówno mieszkańców Debrzna i okolic, jak i wszystkich zainteresowanych spoza naszej gminy, czy nawet czasowo, w okresie pauzy w nauce, przebywających w Grodzie Dzika.

Zgłoszenia drużyn (mogą się składać z dowolnej liczby osób, przy czym jednocześnie na boisku będzie przebywać sześciu zawodników w przypadku uczniów szkół podstawowych oraz pięciu w gronie gimnazjalistów i uczęszczających do szkół ponadgimnazjalnych) przyjmujemy pod numerem telefonu 609 266 529 (w zasadzie 24 godziny na dobę...) lub bezpośrednio w biurze klubowym w budynku przy stadionie codziennie w godz.9.00-19.00. Lista uczestników zostanie zamknięta w dniu rozegrania turnieju o godz.9.30. Zatem "dzikie" ekipy do boju! Na najlepszych czekają nagrody, nie tylko drużynowe, również indywidualne.

Impreza jest częścią realizowanego przez MKS zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu pn. "Dla każdego coś... sportowego-Debrzno 2017" dofinansowanego przez Miasto i Gminę Debrzno.