Z Polonią w Brzeźnicy i 10 dni później11.07.2017r.
Dopiero co informowaliśmy kibiców MKS-u o planach sparingowych drużyny seniorów czerwono-niebieskich, a już spieszymy donieść o ważnej zmianie w kalendarzu meczów towarzyskich. Pierwszy mieliśmy rozegrać w niedzielę 16 lipca o godz.17.00 na wyjeździe z Polonią Jastrowie, jednak chociaż do potyczki dojdzie, to w zupełnie innym terminie.

Ze względów organizacyjnych, na prośbę naszego klubu, piłkarze spotkają się z polonistami dopiero w środę 26 lipca o godz.18.00. Zawodnicy wybiegną, co istotne, nie na murawę boiska w Jastrowiu, a w pobliskiej Brzeźnicy. W tej sytuacji inauguracyjna "kontrolka" odbędzie 20 lipca o godz.18.30, a przeciwnikiem debrznian na Stadionie Miejskim będzie IV-ligowy GLKS Wysoka.