Budżet Obywatelski zrealizowany, nagłośnienie też już mamy04.07.2017r.
Głosowanie 16 października 2016 roku, realizacja wiosną 2017 roku. Cieszymy się bardzo, bo 30000 zł., jakie przeznaczyliśmy dzięki Wam na "skonsumowanie" projektu z tzw. Budżetu Obywatelskiego właśnie zostało rozliczone. 8 czerwca, o czym informowaliśmy, firma ESK z Raszyna pod Warszawą zainstalowała tablicę świetlną, która oficjalnie towarzyszyła pierwszy raz piłkarzom na Stadionie Miejskim dziewięć dni później w trakcie kończącego edycję 2016/2017 w seniorskiej klasie okręgowej meczu MKS-u ze Słupią Kobylnica. Teraz doszedł drugi element projektu, czyli nowy zestaw nagłaśniający na obiekt przy ul. Sportowej.

Sprzęt został zakupiony w Pile i przeszedł "chrzest bojowy" 24 czerwca podczas powiatowych zawodów sportowo-pożarniczych. Na imprezie futbolowej zadebiutuje 30 lipca, kiedy odbędzie się XIX wydanie tradycyjnego turnieju o "Puchar Lata". Tym samym na stałe zastąpi nagłośnienie, które używaliśmy bez mała 20 lat, bo poprzednie nabyliśmy w czerwcu 1997 roku...

Podsumowując Budżet Obywatelski 2017 jeszcze raz w tym miejscu dziękujemy wszystkim, dzięki którym udało się przeforsować pomysł płynący z klubu, w szczególności szerokiemu gronu głosujących oraz osobom, które pomagały potem bezpośrednio przy realizacji projektu.