Kierunek Ełk i Suwałki- wkrótce Trela powalczy z Kadrą Pomorza w półfinale mistrzostw Polski 21.06.2017r.
Zgodnie z zapowiedzią poczynioną przez trenera pomorskiej kadry rocznika 2003 Szymona Hartmana tuż po meczu jego zespołu z Zachodniopomorskim ZPN-em w Miastku 31 maja, zawodnik MKS-u Mateusz Trela otrzymał kolejne powołanie do reprezentacji województwa, tym razem na półfinał mistrzostw Polski, który odbędzie się w dniach 25 czerwca-1 lipca w Suwałkach!

To z pewnością najtrudniejsze i najbardziej prestiżowe sportowo przedsięwzięcie, w jakim będzie miał okazję uczestniczyć "czerwono-niebieski" od początku swojej przygody z futbolem. Nominacja na tak ważny turniej jest efektem ponad czterech lat pracy treningowej, szeregu meczów i turniejów jak również, co naturalne, dyspozycji, którą debrzneński piłkarz pokazał w dwóch potyczkach w barwach teamu prowadzonego przez Hartmana, a szczególnie w tej ostatniej.

Rzecz oczywista i niepodważalna: wszyscy mocno trzymamy kciuki za Mateusza, życząc mu udanych gier na Podlasiu. Przedstawiciel miasta nad Debrzynką wyjeżdża na mistrzostwa już jutro, ponieważ Pomorski ZPN zadecydował, iż drużyna uda się najpierw na trzydniowe mini-zgrupowanie do Ełku, a stamtąd przeniesie się na miejsce rywalizacji.

Poniżej prezentujemy wykaz powołanych futbolistów wraz z przynależnością klubową:

1. Nikodem Bucior Lechia Gdańsk
2. Jakub Cieślicki Lechia Gdańsk