W dniach 9-11 czerwca półfinał mistrzostw Polski z udziałem Zuzi Karwackiej 06.06.2017r.
Kontynuujemy wątek bardzo dobrych występów wychowanki MKS-u Debrzno Zuzanny Karwackiej w Kadrze Pomorza U-13. Na bieżąco, mecz po meczu, informowaliśmy o wynikach osiąganych przez debrzniankę wraz z koleżankami z naszego województwa w zmaganiach międzyokręgowych, ciesząc się z tego, jak udanie prezentuje się zawodniczka na co dzień ćwicząca w drużynie juniorów D2 czerwono-niebieskich zawiadywanej przez Sławomira Słonkę. Dziś szczegółowe wieści o tym, co czeka piłkarkę znad Debrzynki w nadchodzący weekend.

Pomorskie futbolistki, pod trenerską kuratelą Karola Złonkiewicza i Hanny Dryi, od piątku do niedzieli (9-11 czerwca 2017r.) będą uczestniczyły w półfinałowym turnieju o mistrzostwo Polski w swojej kategorii wiekowej. Miejscem rywalizacji jest Włocławek. Kto stanie na drodze reprezentacji Pomorskiego ZPN-u? W walce o zaszczyty na szczeblu krajowym dziewczyny zagrają z Mazowieckim ZPN-em, Śląskim ZPN-em i Małopolskim ZPN-em. Drugą grupę tworzą: Wielkopolski ZPN, Podlaski ZPN, Dolnośląski ZPN i Podkarpacki ZPN.

Cóż, pozostaje nam mocno trzymać kciuki za zespół i debrzneńską kadrowiczkę. To kolejna, niezwykle trudna próba, najtrudniejsza w sezonie 2016/2017, ale i taka, dzięki której bez dwóch zdań śmiało można mówić o następnym etapie w sportowym rozwoju. Powodzenia!

Oto skład na imprezę we Włocławku wraz z przynależnością klubową:

1. Dominika Borchardt Lider Rychnowy
2. Celina Cupa Lider Rychnowy