Przed Trelą szansa na drugi występ w Kadrze Pomorza 25.05.2017r.
31 maja 2017r. o godz.13.30 wojewódzka reprezentacja rocznika 2003 zagra na stadionie w Miastku (wcześniej informowaliśmy, że będzie to Słupsk, nastąpiła zmiana lokalizacji spotkania) ostatni w edycji 2016/2017 mecz w rywalizacji między okręgami. Przeciwnik Pomorzan to Zachodniopomorski ZPN, czyli najlepsza ekipa zmagań. Dzisiaj otrzymaliśmy miłe wieści z Gdańska. Otóż okazję do ponownego występu w kadrze będzie miał Mateusz Trela, zawodnik drużyny juniorów C1 MKS-u Debrzno!

Przypomnimy, że dziewięć dni temu "Petara" zadebiutował w omawianym zespole w potyczce z Kujawsko-Pomorskim ZPN-em, która odbywała się w Malborku. Teraz trenerzy Szymon Hartman i Błażej Adamus wysłali kolejne powołanie dla debrznianina. Szkoleniowcy zaufali zresztą niemal tej samej grupie piłkarzy co poprzednio, gdyż w osiemnastce desygnowanej do konfrontacji z rówieśnikami ze Szczecina i okolic znaleźli się prawie wyłącznie uczestnicy meczu z 16 maja. Jedyna korekta to pojawienie się w składzie Borysa Karbowiaka z gdyńskiej Arki zamiast przywdziewającego na co dzień barwy tego samego klubu Kacpra Skóry.

Poniżej lista futbolistów na spotkanie z Zachodniopomorskim ZPN-em:

1. Nikodem Bucior Lechia Gdańsk
2. Jakub Cieślicki Lechia Gdańsk