Pomorze - Wielkopolska na finiszu międzyokręgowej rywalizacji kadry U-1307.05.2017r.
W środę 10 maja 2017r. o godz.13.00 na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu (boisko Narodowego Stadionu Rugby) w szóstym w edycji 2016/2017 meczu kadr wojewódzkich dziewcząt w kategorii U-13 Pomorski ZPN podejmie Wielkopolski ZPN. W spotkaniu zagra oczywiście zawodniczka MKS-u Debrzno Zuzanna Karwacka, która ponownie znalazła się w gronie osiemnastu powołanych futbolistek.

Bilans pomorskich piłkarek w kończącej się powoli kampanii to cztery zwycięstwa i jedna porażka, w konfrontacji jesiennej właśnie z reprezentacją regionu wielkopolskiego, gdy w Koninie gospodynie gładko wygrały 3:0. Czas na rewanż? Zobaczymy, ale z naszego punktu widzenia przede wszystkim cieszy fakt, że przyszłotygodniowa potyczka zapowiada się na najpoważniejszy sprawdzian zarówno dla zespołu, w którym gra Zuzia, jak również dla samej zawodniczki. Spotkają się bowiem dwie najlepsze ekipy rozgrywek.

Lista zakwalifikowanych do wzięcia udziału w omawianym meczu:

1. Dominika Borchardt Lider Rychnowy
2. Celina Cupa Lider Rychnowy